Kurs nurkowania

Nurkowanie i podwodny świat - nasze marzenie z dzieciństwa. W każdą niedziele na drugim programie z wypiekami na twarzy oglądaliśmy filmy Jacques-Yves Cousteau 🙂 i marzyliśmy .....

Dla kogo jest kurs nurkowania?

Dla każdego, kto kiedykolwiek pomyślał - "Fajnie było by zanurkować ...". Nam udało się zrealizować swoje marzenie a następnie zamienić je w pasję 🙂 Ty też możesz. Nurkowanie rekreacyjne już dawno przestało być dostępne dla wąskiego grona wtajemniczonych wybrańców. Dzisiaj jest to turystyka porównywalna z rowerami, nartami, górami, paralotniami i wieloma innymi zajęciami. Potężna gałąź gospodarki na całym świecie. Jeżeli tylko cieszysz się w miarę dobrym zdrowiem oraz posiadasz podstawowe umiejętności pływackie - ZAPRASZAMY - twój wiek ani płeć nie gra roli (szkolimy dzieci od 12 roku życia) Rozpocznij swoją przygodę z nami !

Ps. Jeżeli nie jesteś zdecydowany zapraszamy na tzw. Intro. To taki wstęp do nurkowania. Po około godzinnym szkoleniu możesz zejść pod wodę na tzw. próbę pod ścisłą opieką instruktora. Dzięki temu stwierdzisz czy to zajęcie dla ciebie czy nie. Z doświadczenia wiemy, że znaczna większość, jak zacznie, to już nie przestanie 😉 Znacznie więcej informacji pod tym linkiem - Intro nurkowe

Nurkowanie nie jest drogie.

Tak, zgadza się. I obronimy tą tezę 🙂 Zakup kompletu sprzętu dla początkującego płetwonurka jest porównywalny z zakupem nart czy roweru dla początkującego adepta tych pasji. Znacznie więcej informacji na ten temat znajdziesz pod tym linkiem.  Jeżeli nie chcesz kupować sprzętu mamy dla ciebie propozycję -  naszą wypożyczalnię sprzętu nurkowego. Więcej informacji o niej znajdziesz w poprzednim linku.

Kurs nurkowania

Jeżeli jesteś już certyfikowanym płetwonurkiem i zdecydujesz się rozwijać się nurkowo z nami, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych kursów. Wszystkie informacje na temat oferowanych przez nas kursów znajdziesz pod zakładką -Kursy Nurkowania w górnym menu. Jeżeli dopiero chcesz rozpocząć swoją wielką przygodę z nurkowaniem, to zapraszamy Cię do zapoznania się z ofertą kursu P1 KDP/CMS. Jest to twój pierwszy krok ku wielkiej przygodzie.