Polecamy płetwnurkom

Logo Halcyon

Halcyon

Wielu płetwonurków uważa sprzęt nurkowy tej firmy za najlepszy i najbardziej dopracowany na rynku. Coś w tym na pewno jest. Produkty tej firmy są zazwyczaj nieprzyzwoicie drogie, jednak jakość ich wykonania, ergonomia oraz design już od wielu lat zjednuje im stałych klientów. Wszystkie produkty tej firmy możemy śmiało polecić zarówno zaawansowanym jak i początkującym płetwonurkom. Prywatnie uważamy maski tej firmy za jedne z najlepszych na rynku. Więcej Informacji znajdą Państwo na stronach naszego nurkowego sklepu internetowego OKEAN. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Read more
http://www.halcyon.net/
Logo tecline

Akcesoria,sprzęt

Tecline

Polska marka nurkowa będąca też zresztą własnością Polskiej firmy nurkowej Scubatech. W ofercie posiadają bardzo dużo sprzętu nurkowego i jest to tak zwany sprzęt budżetowy. Charakteryzuje się jednak bardzo dobrą jakością do ceny. Idealny na początek przygody z nurkowaniem. Firma Tecline posiada w swojej ofercie handlowej bardzo dużą ilość akcesoriów nurkowych. Dzięki temu każdy  płetwonurek, nieważne czy zaawansowany czy nie, powinien znaleźć coś dla siebie w ich ofercie. Szczerze polecamy. Idealne na prezenty nurkowe. Więcej Informacji znajdą Państwo na stronach naszego nurkowego sklepu internetowego OKEAN. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Read more

https://katalog.tecline.com.pl/
x-deep logo

Skrzydła, BCD

X-deep

Polski producent doskonałej jakości sprzętu nurkowego. Głównie skupia się na produkcji doskonałej jakości BCD czyli w tym przypadku - skrzydeł :). O ile podczas nauki dużo łatwiej nurkuje się w jackecie, to w miarę zdobywania doświadczenia, skrzydło jest znacznie lepszym rozwiązaniem. Modułowa budowa, możliwość pełnej personalizacji, dobór wielkości, znakomity serwis i przystępna cena. Od jakiegoś czasu X-deep produkuje też dobrej jakości płetwy techniczne dostępne w trzech rodzajach twardości. Firma ta znacznie rozbudowała paletę kolorów sprzętu. Szczerze polecamy. Więcej informacji znajdą Państwo na stronach naszego nurkowego sklepu internetowego OKEAN. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Read more

http://x-deep.pl
Mares sprzęt nurkowy

Mares komputery

Mares

Najprawdopodobniej największy producent sprzętu nurkowego na świecie. Lata doświadczeń i setki tysięcy sprzedanych produktów. Mares dostarcza kompletny system sprzętu do nurkowania: od maski po butlę nurkową. O ile w wielu różnych aspektach sprzętu nurkowego różne firmy się wyspecjalizowały i są lepsze bądź porównywalne, to w jednej dziedzinie Mares jest nie pokonany. Produkuje najlepsze płetwy do nurkowania rekreacyjnego, zarówno kaloszowe jak i paskowe. Szczerze polecamy. Nie ma lepszego produktu na rynku w tej materii. Więcej Informacji znajdą Państwo na stronach naszego nurkowego sklepu internetowego OKEAN. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Read more

https://oceania.pl/
Pianki do nurkowania Bare

Panik Bare

BARE

to znany i doceniony producent pianek nurkowych jak i suchych skafandrów oraz akcesoriów typu buty neoprenowe oraz rękawiczki nurkowe z Kanady (obecnie Malty). Jego pianki charakteryzują się super ergonomią oraz designem. Dzięki użyciu najnowszych rodzajów neoprenu pianki te doskonale przylegają na całej powierzchni ciała, co jest konieczne, aby mokry kombinezon spełniał swoje zadanie. Dodajmy do tego przystępną cenę i rozbudowaną rozmiarówkę. Pianki do nurkowania BARE to nasz typ. Dziesiątki sprzedanych sztuk, sami zadowoleni płetwonurkowie, żadnej reklamacji. Szczerze polecamy. Więcej Informacji znajdą Państwo na stronach naszego nurkowego sklepu internetowego OKEAN. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Read more
http://www.baresports.com/en-ot/
Automaty nurkowe Apeks

Automaty nurkowe

Apeks

Naszym zdaniem są to najlepsze automaty oddechowe do nurkowania dostępne na rynku. Prosta budowa, niezawodność, ergonomia i małe opory oddechowe. Wszystkie ich zalety zostały udowodnione niejednokrotnie podczas bardzo głębokich nurkowaniach. Dodajmy do tego przystępną cena i dożywotnią gwarancję dla pierwszego właściciela. Dzięki dużej liczbie modeli każdy płetwonurek powinien znaleźć coś dla siebie. Czego chcieć więcej ? Gorąco polecamy. Od jakiegoś czasu firma Apeks produkuje też różnego rodzaju akcesoria nurkowe. Więcej Informacji znajdą Państwo na stronach naszego nurkowego sklepu internetowego OKEAN. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Read more

http://www.apeksdiving.com/uk/
Suche skafandry santi

Suche skafandry SANTI

Santi

Polski producent suchych skafandrów oraz systemów ogrzewania przeznaczonych do nurkowania. Dzięki bardzo dobrej jakości oraz zastosowaniu najnowszych dostępnych rozwiązań w dziedzinie materiału oraz osprzętu, jest najprawdopodobniej numerem 1 na świecie. Doskonała pozycja na wymagającym rynku światowym i tysiące rokrocznie sprzedawanych najwyższej jakości produktów to doskonała rekomendacja. Z naszej strony dodajmy rozbudowaną personalizację (szycie na miarę) w cenie i bardzo przemyślany krój suchego skafandra. Jest to zdecydowanie nasz wybór i szczerze go polecamy. Więcej Informacji znajdą Państwo na stronach naszego nurkowego sklepu internetowego OKEAN. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Read more
https://santidiving.pl/