Wyjazdy nurkowe

Po tym jak zrobisz kurs nurkowania i zostaniesz certyfikowanym płetwonurkiem bardzo szybko będziesz chciał nurkować. Najprawdopodobniej wpadniesz na pomysł, żeby pojechać na wyjazd nurkowy. Wybierzesz sobie jakieś niesamowite miejsce i będziesz chciał użyć swoich nowo nabytych umiejętności. Tak, wpadłeś jak śliwka w kompot zostając płetwonurkiem. Przyzwyczaj się, że planując jakikolwiek wyjazd wakacyjno-wypoczynkowy będziesz się zastanawiał: gdzie by tam zanurkować ? Czy da się tam zanurkować ? Ile będzie to kosztować 😉 ? (zdarzyło się nam rozważać całkiem na poważnie nurkowanie podczas nart 😛 w Austrii)

Dlaczego warto nurkować z nami?

Z kilku bardzo ważnych powodów. Kilka razy w roku od lat organizujemy wyjazdy nurkowe. I zjedliśmy na tym zęby. Jak świat szeroki i długi w każdej odmianie turystyki sprzętowej (tak się fachowo nazywa ładnie nurkowanie rekreacyjne) jest sporo fajnych i uczciwych ludzi. Z drugiej strony jest też sporo ludzi, którzy oszukują i żerują na niewiedzy i braku doświadczenia. Jedyne czego od was chcą, to waszych pieniędzy :/ . Przez lata wyjazdów w różne zakątki świata do różnych ludzi, baz nurkowych udało nam się poznać miejsca, co do których nie mamy żadnych wątpliwości. Tam gdzie was zabierzemy, jesteśmy absolutni pewni, że to, na co się umawiamy przed wyjazdem, zastaniemy na miejscu.

Ile to kosztuje ?

To zależy od rejonu świata od standardu hoteli (czasem namiotów :P), ilości dni nurkowych czy zaawansowania nurkowań. Staramy się tak organizować nasze wyjazdy nurkowe, aby dopasować je do umiejętności ludzi chętnych, aby wyjechać w danym terminie. Pewną uniwersalną zasadą jest, że przy pobycie stacjonarnym (czyli hotel) trzeba przeznaczyć średnio około 250-350 euro za pięć dni nurkowych podczas naszych wakacji.

Kiedy jedziemy ?

Nie mamy pojęcia 😛 to zależy od pogody i wolnego czasu - nie mamy stałego grafiku. Wyjazdy nurkowe często są organizowane z tygodnia na tydzień - te bliskie oczywiście. Dalsze wyprawy planujemy z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Dlatego bardzo prosimy polubić naszą stronę na Facebook